Volejbalový turnaj ISM – 2014


 

Na Deň bláznov sa v Prešove na Základnej škole Sibírskej uskutočnil turnaj vo volejbale zmiešaných družstiev, ktorý organizovala vysoká škola VŠMP ISM Slovakia v Prešove.

Turnaja sa zúčastnilo 7 družstiev z jednotlivých odborov a ročníkov, ktoré bojovali o prvenstvo a putovný pohár v dvoch skupinách.

Najväčšie zastúpenie mal tretí ročník medzinárodného podnikania, pričom toto družstvo napokon získalo 3. miesto. O prvé miesto bojovali hráči 3. ročníka z odboru sociálne služby a poradenstvo a hráči 1. ročníka magisterského štúdia z odboru etika vzťahov s verejnosťou a obchodný protokol. Úspešnejšie v tomto napínavom dueli bolo družstvo tretieho ročníka. Po finálovom zápase sa uskutočnil exibičný zápas víťazov turnaja proti pedagógom vysokej školy. Zápas gradoval až do tretieho setu, kde len o dva body vyhrali tretiaci.
Bodku za skvelým športovým dňom dali rektor a kancelár vysokej školy, ktorí zagratulovali a poďakovali hráčom za účasť na turnaji. Kancelár odovzdal medaily a vecnú cenu pre najlepšiu hráčku a najlepšieho hráča turnaja. Rektor odovzdal putovný pohár, ktorý o rok odovzdá ďalšiemu družstvu vysokej školy VŠMP ISM Slovakia v Prešove.