Úspešní študenti

Naši úspešní študenti

Martin Koči – Junior WRC driver

- profesionálny jazdec rally v juniorskej kategórii JWRC, jazdiaci za tím Styllex motorsport .

Prvý slovenský víťaz juniorskej klasifikácie Majstrovstiev sveta v rally. Na automobile Citroen DS3 R3T zvíťazil v klasifikácii Majstrovstiev sveta juniorov na Rally Finland a stal sa prvým Slovákom, ktorý vystúpil na najvyšší stupeň Majstrovstiev sveta juniorov v rally.

Martin Koči

Michal Pichnarčík – hokej

- hokejista a majster extraligy

Obranca historicky štvrtého najúspešnejšieho hokejového klubu na Slovensku HKM Zvolen s ktorým získal v sezóne 2012/13 aj extraligový titul.

Michal Pichnarčík

Viliam Holotňák – basketbal

- basketbalista, najlepší obranca ligy (senior high – USA)

Počas výmenného pobytu v USA pôsobil aj v miestnom basketbalovom tíme Magazine Rattlers s ktorým v lige napokon aj v sezóne 2012/13 zvíťazil (district champions) a bol vyhlásený za najlepšieho obrancu ligy.

Viliam Holotňák

Naši úspešní absolventi

Pavol Segľa – hokej

- extraligový hráč a reprezentant SR v ľadovom hokeji

Vo svojej kariére pôsobil ako útočník v extraligových a prvoligových tímoch ako HC Košice, HK ŠKP Poprad, MHK Kežmarok, MšHK Žilina, HK Dukla Michalovce, HC Prešov atď. Získal tiež francúzsky ligový titul s Mulhouse a reprezentoval našu krajinu na medzinárodných turnajoch.